Нема на залиха

Bikini F1

0 out of 5

Пакување:      250 грама, 1 килограм

Боја:                     Темно зелена

Опис

– Ран хибрид со мазни лисја.
– Светло овални лисја, темно зелени.
– Растенијата се отпорни на термички стрес.
– Се препорачува и за преработка и за свежа потрошувачка.

Критики

Нема критики сеуште.

Be the first to review “Bikini F1”