Тип 2000

0 out of 5

Области на употреба:
Лозова употреба за врзување на култури како што се:
– Грозје

Категорија везиво2000 Ознаки: ,

Опис

Карактеристики:
Направено e од 100% оригинален полипропилен.
Фибрилиран и УВ заштитен.
Висока отпорност на тежина.
Спакувано во термоповрзани калапи по 2парчинња од 5кг по парче. .

ТИП 2000
Должина: 1800mt / kg
Боја: плава/зелена
УВ: со УВ
Тежина: 700 gр / spool
Пакување: 20 калеми во полипропиленски фолија

Критики

Нема критики сеуште.

Be the first to review “Тип 2000”